Kontaktieren Sie uns unverbindlich für Details / Informationen / Kooperationen / Möglichkeiten wie auch Sonderlösungen
im In- & Ausland zum Thema Flug zur Stratosphäre - unter Tel +43 1 214 42 92 oder office@weltraumwerbung.com.

 

 

V zásade je možné takmer čokoľvek poslať do vesmíru, ak jeden z vašich výrobkov, logá, váš maskot alebo niečo iné, čo prináša pozornosť.

News | Weltraum | Werbung | Space Advertising | Flug | All >>

Ako to funguje ? - Stručné vysvetlenie techniky:

V zásade je možné takmer čokoľvek poslať do vesmíru, ak jeden z vašich výrobkov, logá, váš maskot alebo niečo iné, čo prináša pozornosť. Rokov pracuje s stratosférického balóna, ktorý sa v nadmorskej výške 30000-45000 m sa zvyšuje. Tieto balóny sú určené pre zvlášť vysoké a pokojné Stratosphere rokmi. K objektu foto - tak, aby vaše logo, produkt alebo maskot - to bude odteraz žiadny vietor, takže je tiež možné, aby sa neuveriteľné, mimoriadnej fotografie a videá z neho. Tým sme vypočítali množstvo plynu je možné určiť dobu letu a výšku. S každú minútu, zakrivenie zeme je jasne a z výšky asi 30.000 metrov, nekonečné čierne priestoru sa začínajú objavovať. V tejto výške je fotografovanie s viac ako 1000 km zraku a možných miestach a regiónoch, možno aj domovské mesto sú skvelé rozpoznateľné.

Po asi hodine času letu balóna praskne a ako fotoaparát a predmet pozemky odovzdal pomaly a bezpečne na predtým stanovenej oblasti. Špeciálne naprogramovaný počítač ( známy ako Raspberry Pi) je vybavený mnohými senzormi a rádiovej jednotky, a preto môžu niektoré úlohy by mali vykonať rokov. Je možné ovládať okná do určeného miesta pristátia alebo izolovať sa od balóna po nejakej dobe. Acitvate pošle počítač počas niekoľkých letových údajov, ako je GPS poloha, nadmorská výška, alebo teplota na našej pozemné stanice. Vzhľadom k tomu, že máme unikátny aktívne pripojenie k puzdru, je možné pre nás komunikovať s ňou a dať jej príkazy. Kapsula je vyrobená z uhlíkových vlákien a polystyrénu, a preto poskytuje vynikajúcu ochranu techniky z ľadových teplotách až do -55 stupňov Celzia.

Pristátie sa vykonáva pomocou špeciálne vyrobené padákov. Tieto spomaliť kapsle od vstupu troposféry a zaisťuje bezpečné pristátie. Vďaka patentovanej technológii sledovanie, sme schopní rýchlo identifikovať umiestnenie pristátie, do 1-5 m presne určiť. Následne bude rokov bude vyhodnotená a obrázky, rovnako ako videá uplynulo, tiež ste skutočná nadmorská výška a teplotný profil je uvedené.

Vzhľadom k tomu, že je vo vesmíre reklamy je správne rokmi, tie sú vykonávané s high - tech materiálov a schválené ATC. Samozrejme, že to je tiež politika odfotil von.

Zuletzt geändert am: 09-03-2014 um 20:10

Zurück

Weltraum Werbung

  

Stratosphäre